امروز سه شنبه ، ۵ تیر ۱۴۰۳

حمایت بلاعوض صندوق نوآوری از حضور شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه ایران جابکس

صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور شرکت‌های دانش بنیان در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران جابکس به‌صورت بلاعوض حمایت می‌کند.


نمایشگاه بین‌المللی کار ایران (ایران جابکس) با هدف معرفي ظرفيت‌هاي بالقوه و بالفعل كشور در زمينه اشتغال، کاریابی داخلی و خارجی و حمایت از مشاغل داخلی طی روزهای 13 تا 16 اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.


صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای توسعه بازار شرکت‌های دانش بنیان از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های داخلی حمایت میکند؛ بر همین اساس شرکت‌های دانش بنیان علاقمند به حضور در نمایشگاه‌های مورد حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی می‌توانند در قالب حمایت بلاعوض به میزان 70 درصد هزینه‌های اجاره و ساخت غرفه تا سقف 30 میلیون تومان در سال از تسهیلات این صندوق استفاده کنند.


لازم به ذکر است که مزایای این نمایشگاه برای کارفرمایان شامل ارتقاء برند کارفرمایی، مصاحبه‌های رو در رو، جذب نیروهای نخبه و متخصص و تیم‌سازی برای استارت آپ‌ها است . همچنین مزایای نمایشگاه برای کارجویان شامل ارزیابی فرصت‌های شغلی داخلی، آشنایی با محیط‌های کاری شرکت‌ها، آشنایی با فرصت‌های شغلی بین‌المللی و اطلاع از نیازهای بازار کار است.


شرکت‌های دانش بنیان متقاضی شرکت در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به نشانی ghazal.inif.ir  ثبت‌نام کرده و پس از حضور در نمایشگاه با ارائه اسناد مثبت، سهم حمایتی خود را دریافت کنند.


حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از شرکت‌های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی در راستای توسعه بازار محصولات این شرکت‌ها و پیوند آنان با صنایع کشور صورت می‌گیرد.

  • منتشر شده در 02 شهریور 1401
  • بازدید : 251 بازدید
  • تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است.