امروز جمعه ، ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

برگزاری اولین دوره نمایشگاه بین المللی آموزش، تکنولوژی‌های نوین آموزشی و صنایع وابسته (ایران اجوتک)

 

همزمان با نمایشگاه بین المللی ایران جابکس: برگزاری اولین دوره نمایشگاه بین المللی آموزش، تکنولوژی‌های نوین آموزشی و صنایع وابسته (ایران اجوتک)

مرکز کار ایران با تجربه موفق در برگزاری سه دوره نمایشگاه‌های بین المللی ایران جابکس، اکنون در راستای رسالت خود در زمینه توسعه و ارتقای سطح آموزش در کشور اولین دوره نمایشگاه بین المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی‌های آموزشی نوین و صنایع وابسته (ایران اِجوتِک) را با همکاری و مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از تاریخ 13 لغایت 16 اسفند ماه 1399 (همزمان با چهارمین نمایشگاه بین‌المللی ایران جابکس) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور دانشگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات معتبر داخلی و خارجی برگزار می‌کند.

نمایشگاه بین المللی آموزش، خدمات و تکنولوژی های نوین آموزشی و صنایع وابسته (ایران اِجوتِک) نخستین و معتبرترین رویداد تخصصی در زمینه آموزش، تکنولوژیهای آموزشی و صنایع مرتبط با آن است که هدف اصلی آن ایجاد بستر مناسب برای ارتقا سطح کمی و کیفی آموزش در کشور است. در این نمایشگاه با معرفی مراکز آموزشی داخلی و خارجی، تولیدکنندگان و ارائهدهندگان سیستم ها و تکنولوژیهای نوین آموزشی و صنایع وابسته به آن امکان ارزیابی شرایط و مقایسه برای تمامی بازدیدکنندگان فراهم میشود. در همین راستا امکان تبادلات با موسسات و شرکت های خارجی در بُعد کاری و تحصیلی و انجام پروژه های مشترک فراهم میشود.

ایران اِجوتِک یک فرصت منحصر به فرد، کارآمد و مقرون به صرفه برای موسسات آموزش عالی (دانشگاهها، دانشکده ها و مراکز آموزشی) است تا پیشنهادات برنامه خود را به مخاطبین خود (دانش آموزان متقاضی ورود به دانشگاه، دانشجویان و سایر افرادی که نیاز به ارتقا دارند) معرفی کنند. ایران اِجوتِک فرصت بی نظیری برای فارغ التحصیلان دبیرستان و والدین آنها است تا مروری جامع درباره فرصت های آموزشی موجود در داخل و خارج از کشور داشته باشند. همینطور ایران اِجوتِک یک فرصت منحصر به فرد در بازار است که به صنایع پشتیبان و وابسته به آموزش مانند ابزارها و تجهیزات آموزشی، ناشران کتاب های آموزشی و … ارائه میشود.

نمایشگاه بین المللی ایران اِجوتِک همواره اولویت ها و اهداف زیر را به عنوان ماموریت اصلی خود در راستای ارتقای سطح آموزش در کشور مد نظر دارد:
• ایجاد فضای مناسب برای رویارویی فعالین عرصه آموزش خصوصاً با تمرکز بر روی آموزش های نوین
• آشنایی با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک در زمینه آموزش های مجازی و فناوری های نوظهور
• تبادل تجربیات موسسات و دانشگاه های خارجی و داخلی در زمینه آموزش و صنایع وابسته
• ارائه فرصت های سرمایه گذاری، اشتغال، توسعه صادرات، ارزآوری و… در حیطه های مرتبط با آموزش با در نظر گرفتن مزایا و فرصت های آموزش های نوین
• در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قراردادهای کاری، پیشرفت و توسعه فعالیت های اقتصادی شرکت کنندگان
• بهره گیری گسترده از تبلیغات درجهت افزایش اعتبار و معرفی بهتر شرکت کنندگان
• افزایش کیفیت آموزش و رسیدن به استانداردهای جهانی
• آشنایی و تبادل تجربیات شرکت ها با یکدیگر در یک مکان مناسب و زمان کوتاه

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایشگاه بین المللی ایران اجوتک و ثبت نام یا رزرو غرفه به وبسایت رسمی این نمایشگاه کلیک کنید.

  • منتشر شده در 02 شهریور 1401
  • بازدید : 209 بازدید
  • تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است.