امروز دوشنبه ، ۲۵ تیر ۱۴۰۳

مجله الکترونیکی چیپ ست در جمع حامیان رسانه ای دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس حضور خواهد داشت

        مدیران این مجموعه باتوجه به گسترش روز افزون دنیای تکنولوژی بر آن شدند، مجله ای کاملا پویا با قابلیت ارائه مطالب، اخبار و مقالات به روز، پخش ویدئوهای آموزشی، ارائه تبلیغات هدفمند و همچنین ارائه کلیه مطالب بصورت فایل های صوتی و تصویری تهیه و منتشر کنند.

یکی از خواسته های اولیه شرکت ها و صاحبان کسب و کار جهت تبلیغات، ایجاد ارتباط نزدیکتر و قابل لمس با مشتریان است، لذا از امکانات ویژه مجله الکترونیکی چیپ ست می توان به ایجاد هات لینک های ارتباطی از طریق وب سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی شرکت یا شخص آگهی دهنده، اشاره نمود. نحوه استفاده از این هات لینک ها به این شکل است که کاربر با کلیک بر روی عنوان و یا نشانی وب سایت و شبکه های اجتماعی به وب سایت و یا لینک مورد نظر هدایت می شود و یکی دیگر از قابلیت های برجسته مجله الکترونیکی چیپ ست امکان شنیدن مقالات و مطالب بصورت فایل صوتی است. همچنین از دیگر ویژگی های این مجله می توان به افزودن ویدئوهای آموزشی و تبلیغاتی در صفحات اشاره کرد.

این مجله با حضور در دومین نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس بعنوان حامی رسانه ای، تمامی اخبار و رویداد های مرتبط را پوشش خواهد داد.

  • منتشر شده در 26 مرداد 1401
  • بازدید : 440 بازدید
  • تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ است.